Porady Online

Wychodząc naprzeciw potrzebom i preferencjom klientów Kancelaria zapewnia pomoc prawną online zarówno w zakresie udzielania porad jak też sporządzania projektów pism. Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy:

  1. Opisać swój problem i zadać pytania.
  2. Jeżeli posiadasz dokumenty związane ze sprawą, które pozwolą lepiej zapoznać się ze sprawą, załącz je (skan lub zdjęcie). Z naszych usług możesz korzystać anonimowo, jeśli dokumenty zawierają Twoje dane, możesz je zakryć lub usunąć.
  3. Po wstępnym zapoznaniu się ze sprawą tj. w zależności od rodzaju zawiłości sprawy, zostanie przesłana oferta na poradę prawną w Twojej sprawie. Zostanie również zaproponowany termin doręczenia opinii prawnej.
  4. Następnie dokonać należy płatności. W ustalonym czasie otrzymasz projekt pisma lub opinię prawną.

Opinię prawną otrzymacie Państwo w pliku tekstowym. Pozwala to na dokładne zapoznanie się z treścią porady. Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby udzielona porada była zgodna z aktualnym stanem prawnym i zawierała wszystkie możliwości postępowania Klienta w przedstawionej przez niego sytuacji. Proponowane przez Kancelarię rozwiązanie problemu prawnego oparte jest o przedstawiony stan faktyczny oraz przekazaną dokumentację. Nieujawnienie wszelkich informacji faktycznych i prawnych może powodować, że porada nie będzie adekwatna do istniejącego problemu lub stanu prawnego. Prosimy o przedstawianie okoliczności faktycznych w sposób zwięzły, jasny i rzeczowy.

 

    Kancelaria zapewnia poufność przekazywanych danych oraz gwarantuje, że przekazane informacje oraz dokumenty zostaną wykorzystane jedynie dla celów związanych z świadczeniem pomocy prawnej.

OPISZ SWÓJ PROBLEM - ODPISZEMY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone Piotr Kołodziejczyk 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.